O nás – stavební společnost rohstal

O nás

Jsme na trhu již několik let a máme za sebou desítky realizací a úspěšně provedených havarijních stavů kanalizace. Naše odborné znalosti a kvalitní práce jsou zárukou spolehlivosti a vy můžete tak klidně spát.

Jsme profesionálové ve svém oboru a zabýváme se čištěním kanalizace, tlakovým čištění kanalizace a odpadu, provádíme kamerové zkoušky, nabízíme instalatérské práce a jsme tu pro vás 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a pro každého zákazníka máme reálné řešení. Pokud potřebujete vyčistit kanalizaci nebo potřebujete provézt revizi pomocí kamerového systému, jsme vám k dispozici. Neváhejte nás zavolat i o víkendu, protože naše služby jsou 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu. Dodržujeme zásady bezpečnosti práce a všechny platné normy a předpisy. Dbáme také na ochranu životního prostředí.

V čem jsme jiní než ostatní?

  • Jsme tu NONSTOP 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu
  • Jsme tu pro vás v případě havárie kanalizace
  • Jsme důslední, spolehliví a rychlí
  • Máme zkušený pracovní tým
  • Kvalitní servis za rozumnou cenu
  • Provádíme kompletní služby v oblasti čištění kanalizace
  • Jsme ohleduplní k životnímu prostředí

Vždy se snažíme vyjít svým klientům vstříc. Naše služby jsou rychlé a kvalitní, o čemž svědčí i kladné reference našich spokojených klientů. Máme spolehlivý a prověřený, profesionální tým pracovníků, který k vám dorazí v případě havárie kanalizace a včas.

 

Hodinová sazba je za každou započatou hodinu přesahující 15 min.

Naše oblast působení je hlavní město Praha.

Jsme neustále se vyvíjející stavební a instalatérská společnost
Stavební společnost Rohstal má pouze kvalifikované pracovníky
icon

Vše dáme do původního stavu!

Poskytujeme komplexní stavební práce. Naší největší konkurenční výhodou je, že na rozdíl od jiných stavebních společností během provádění instalatérských prací dáme vše do původního stavu včetně zdění a malování. Odborné zednické práce provádíme i po jiných řemeslnících. Naši instalatéři jsou profesionálové a opraví po sobě i rozbourané zdivo.
icon

Přijedeme i k Vám!

Potřebujete spolehlivé a zkušené řemeslníky? Chystáte se rekonstruovat byt nebo dům v Praze nebo v okolí Prahy, jako jsou např. Úvaly, Říčany, Brandýs nad Labem, Klecany, Roztoky, Horní Počernice, Čelákovice, Dubeč, Dolní a Horní Měcholupy, Újezd nad Lesy, Klánovice, Kolodějě, Dolní Počernice, Hostavice, Hloubětín a Vysočany? Jsme tady pro vás.
icon

individuální přístup

Na základě vámi zaslané poptávky vám vypracujeme nabídku a předběžnou cenovou kalkulaci. Všem klientům zajistíme individuální přístup. Vždy se řídíme přáním a potřebami našich zákazníků. Potřebné detaily doladíme na osobní schůzce.
icon

Ozvěte se nám

Sledujeme trendy a nové styly ve stavebnictví. Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci. Jsme připraveni vám odborně poradit.

Přesvědčili jsme vás, že jsme nejlepší? Vyplňte náš poptávkový formulář nebo nám můžete zavolat či napsat e-mail.

Dále se zaměřujeme na opravu střech a rekonstrukce střech, realizace střechhydroizolace.

Společnost Rohstal profesionálové ve stavebnictví!

Nacházíte se na: