Malování

MALOVÁNÍ

Chystáte se malovat byt a nevíte jak na to?

Potřebujete kvalitní barvu do interiéru vašich kanceláří a nevíte, která je nejvhodnější?

Pro nás není žádná malba překážkou! Zavolejte nám a my se o vše postaráme.

Poradíme vám nejen s vhodnou barvou do vašeho interiéru, ale naši malíři vám interiér spolehlivě, rychle a kvalitně vymalují. Malby provádíme na všechny druhy omítek. Malujeme jak nové omítky, tak omítky ve starších domech a budovách.

Vždy se snažíme, aby zákazník byl maximálně spokojen. Naše práce je kvalitní, rychlá a váš byt či dům vždy vypadá nově a stylově.

Mimo tyto služby, které řadíme do sekce OSTATNÍ SLUŽBY, je naší hlavní činností čištění kanalizace, čištění ucpaného odpadu. Máme dlouholeté zkušenosti a jsme připraveni vám pomoci v nepříjemných situacích spojených s prasklým potrubím, ucpanou kanalizací nebo neprůchodným odpadem. Naše NONSTOP havarijní služba je tu pro vás 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu.

NONSTOP havárie řešíme ihned. Jsme spolehliví, rychlí a kvalitní. Náš profesionální tým pracovníků je vám k dispozici a pomůže vám vyřešit problém týkající se neprůchodného odpadu, ucpané kanalizace nebo prasklého potrubí.

Jsme profesionálové ve svém oboru a zabýváme se čištěním kanalizace, tlakovým čištění kanalizace a odpadu, provádíme kamerové zkoušky, nabízíme instalatérské práce a jsme tu pro vás 24 hodin denně/ 7 dní v týdnu.

Jsme zaměřeni především na hlavní město Praha.

Malování pro Váš dům, byt, prodejnu, provozovnu nebo třeba garáž.
Nacházíte se na: